0111541348Jak hubnout pomocí "Magie" hormonů, tajemných vládců nad tělem i duší?

Hormony jsou produkty endokrinního systému, v lidském těle jich věda objevila  něco kolem 200. Kdyby hormony v těle neexistovaly, přestaly by všechny orgány okamžitě fungovat. Jsou komunikátory  v těle, které ve spolupráci  s  nervovým systémem, řídí každý krok látkové výměny.Ovládají dokonce i svět pocitů a následných emocí. Takže       v důsledku ovlivňují naše reakce, protože pocity jsou impulsy těla, ze kterých vznikají emoce a na základě toho i naše reakce.

Slouží  jako  chemičtí  poslové, jejich úkolem  je  proplout krevním řečištěm k  určené buňce, udělit jejím receptorům příslušné povely nebo předat své poselství.A tak dojde        k situacím, kdy pláčeme  nad romantickým  filmem, zamilujeme se (vznikne obrovská chemická  reakce  :-)  nebo jsme ve stresu,  v horším   případě  propadneme depresi,

vzteku ....atd. Dá se tedy říct, že hladiny různých hormonů ovlivňují naše chování a v neposlední řadě  i naše  vztahy, náš  celý život. Co  se  našeho tématu týká - hubnutí, hormony v těle udávají příkazy ke skladování nebo rozpouštění tuku, a proto v programu  Vědomé hubnutí se jim budeme podrobně věnovat. Využijeme sílu a moc hormonů tak, aby tělo hublo "samo".

 

 

tel. 704799892      Napište mi

 

                                                                   OBJEDNÁVKA

 

Lajkněte náš web a získejte 5% slevu. Více na dárek/sleva