Jak s námi zhubnete pomocí

Detoxikace organismu?0151649564

Odborníci na detoxikaci říkají, že 80% nemocí způsobují paraziti v lidském těle a 20% je způsobeno viry a bakteriemi. Vzhledem ke kvalitě naší stravy, způsobu myšlení, nedostatečnému pohybu a spoustě dalších faktorů, je pochopitelné, jak si sami vytváříme prostor přímo ideální pro vstup parazitů, virů a bakterií do našeho těla. Jak tedy předcházet nemocem a do svého těla nevpustit žádné cizopasníky?  - Vytvářet pro ně nevhodné prostředí - harmonické a vyvážené. Znamená to detoxikovat vnitřní orgánové soustavy, odkyselit vnitřní prostředí těla a jíst hodnotnou stravu, bohatou na vitamíny a minerály. Zbavíte Vaše tělo odpadu a znovu nastartujete jeho správné fungování! Tělo se začne samo zbavovat uloženého odpadu a hubnout. Využijte inteligenci a moc svého podvědomí a těla!

Čím začít hubnutí?

V první řadě je zapotřebí odstranit toxiny z trávicího ústrojí, které má hlavní odpadní funkci. Dále pak z filtrů našeho těla - jater, ledvin, plic, kůže a rozhýbat látkovou výměnu v těle. Vyčistit a znovu nastartovat lymfatický systém, aby škodliviny měly kudy odcházet z těla ven, odkyselit vnitřní prostředí, vyrovnat pH krve a nastartovat ozdravné procesy. Mluvit budeme i o homocysteinu - látce v krvi, která je zodpovědná za vznik mnoha nemocí vč. nadváhy. Řekneme si jak na to a jaké prostředky k tomu užívat.

Program Vědomé hubnutí je komplexní program zabývající se všemi souvislostmi, které mají vliv na stav našeho těla - na jeho hmotnost, proto nedílnou součástí hubnoucího programu jsou i informace o důležitosti detoxikace. Když poznáme, jak naše tělo funguje, pak výběr potravit, volba myšlení je už vědomým rozhodnutím. Nejen zhubnout, ale starat se o své tělo tak, aby si umělo pomoci samo, aby dobře fungovalo. 

 

 

tel: 704 799 892      Napište mi

                                                                   OBJEDNÁVKA

 

 

Lajkněte náš web a získejte 5% slevu. Více na dárek/sleva