148614835Jak hubnout pomocí VĚDOMÉHO hubnutí?

 

Většina  hubnoucích  programů  je zaměřena  jen na tělo,   na skladbu  jídelníčku,  ale  Vědomé hubnutí  jde  dál,   za  hranice  těla  až k psychice, která  je  tělu  nadřazená.  Naše  psychika  určuje  to,   jak vypadáme, jak se ve  svém  těle cítíme. Vědomé hubnutí je komplexní   program pracující se všemi složkami naší bytosti.

Naučíme se VĚDOMĚ tvořit své tělo, svůj život.

Slovo hubnutí každý známe, troufám si říct, že je v každodenním slovníku většiny žen. Tím nechci říct, že doména hubnutí je výhradně ženská oblast, ale pojďme si my ženy přiznat, že každé z nás toto slovo alespoň jednou denně zazní v hlavě. Na rozdíl od žen, muži toto slovo tak často nepoužívají, i když se s nimi ve své praxi také setkávám.

Slovo vědomé už tolik jasné není. Vzhledem k tomu, že svou mozkovou kapacitu využíváme (vědomě) jen z velmi malé části, pak naprostá většina našich činností je vykonávána nevědomě. A právě toto je úskalí selhávání pokusů o zhubnutí. Jestliže naprostou většinu našich každodenních činností vykonáváme nevědomě, proto jsou pak snahy o hubnutí týkající se překonání zvyků a návyků ve stravování tak těžké. A i když se nám pomocí vůle podaří po určité době dosáhnout požadované váhy, často se po uvolnění vůle vrací jojo efekt a nevědomé reakce znovu nastolují staré zvyky a návyky. Překonáváme totiž spoustu vnitřních bariér a návyků v našem nevědomí, které právě díky své nevědomosti nad námi mají obrovskou moc - vždyť pracují v našem mozku s více než 90% kapacitou!

Program vědomé hubnutí pracuje právě s těmito bariérami a s těmito úskalími. Pomocí různých metod, jako jsou NLP - neurolingvistické programování, hypnóza, autohypnóza, koučink, logoterapie, EFT - technika emoční svobody, focusing si začínáme tato úskalí uvědomovat a měnit vzorce svého chování tak, abychom se ve svém těle cítili spokojeně. Naučíme se vybírat potraviny a jíst tak, aby tělo samo odbourávalo tuk dle zásad acidobazické rovnováhy.  Využijeme magii vlastních hormonů, protože hormony v těle určují, zda máte hlad nebo jste sytí a udělují příkazy ke skladování nebo rozpouštění tuku! Výsledkem není jen snížení hmotnosti a vědomé formování vlastní postavy, zbavení se některých zdravotních problémů a celkovém ozdravění těla, ale především uvědomění si schopnosti tvořit si svůj vlastní život. Toto uvědomění pak vede k rozvoji svých vnitřních skrytých rezerv a aktivaci nových vzorců v každodenním životě.

Cílem kurzu vědomého hubnutí je naučit se zacházet se sebou tak, abyste sami byli schopni formovat své tělo a řídit svůj život k obrazu svému.

Co je obsahem kurzu VĚDOMÉ HUBNUTÍ

1. Hubnutí začíná v hlavě – mozek – jeho fungování. Zjistíme stav mentálních vzorců vedoucích k nadváze a začneme je měnit. Mapujeme užívání myšlenek, emocí, přeprogramováváme mozek.... Pracuji s metodou NLP - neurolingvistické programování, pomocí které mapujeme fungování našich podvědomých programů. Zároveň používám prvky koučinku a Inner-game, focusingu

2. Stanovíte si pro vás optimální cíl

3. Využijeme sílu podvědomí a transu. I když víme spoustu informací jak zdravě jíst, stejně je podvědomí silnější a spouští automatické reakce, které jen špatně ovládáme.

4. Využijeme fungování hormonální soustavy tak, aby tělo "hublo samo" a v neposlední řadě také to, jakými prostředky svou hormonální soustavu stimulovat a uzdravovat. Povíme si, jak funguje Hormonální jógová terapie a Hormonální dieta.

5. Podíváme se, co je glykemický index a jaký má vliv na naše emoce, vybereme jídelníček, vhodným výběrem potravin tak, aby jídlo chutnalo a vyhovovalo našim potřebám.

6. Naučíte se zásady acidobazické rovnováhy v těle, tedy rovnováhy mezi kyselým a zásaditým prostředím v našem těle. Dozvíte se, jak kyseliny ovlivňují tukové zásoby a výskyt nemocí

7. Dozvíte se jak detoxikovat oragnismus a proč.

8. Naučíte se jak pracovat se svými emocemi, se svými myšlenkami a jak vědomě řídit svůj život k lepšímu

9. Naučíte se sestavu energetických ritů Pět tiběťanů - cvičení, které má až zázračné omlazující účinky

 Vítejte na úžasném dobrodružství objevování své vnitřní jedinečnosti - svých vnitřních zdrojů a jejich uplatnění v každodenním životě.

Začněte hned - život se děje pouze v tuto chvíli. Tato chvíle se už ve vašem životě nebude nikdy opakovat!

     tel: 704 799892     Napište mi

                                                      OBJEDNÁVKA

Lajkněte náš web a získejte 5% slevu. Více na dárek/sleva