Detoxikace myšlení 0113162542

Víte, že každá myšlenka aktivuje v mozku tvorbu chemikálií, které pak ovlivňují prostředí těla a jeho zdravotní stav? Z toho vyplývá, že ovládnutí mysli a tedy i tvorbu chemikálií v těle,  je  pro  člověka jeden  z  největších  úkolů. Každá  emoce  připojená k myšlence v psychice člověka určuje, co si přejeme prožívat. Co momentálně prožíváte, taková bude i vaše budoucnost. Nic, co neprošlo mozkem a myšlením, nemůže se odehrát na těle. Z toto vyplývá, že hubnutí musí začínat v hlavě.
Skvělou zprávou je, že tento proces lze vědomě utvářet a řídit. Stačí jen pracovat se svou myslí a vědomě programovat mozek tak, abychom byli spokojení, zdraví a šťastní. 

Vše souvisí se vším. Myšlení ovlivňuje chemické prostředí těla, stejně tak ve zpětné vazbě prostředí těla ovlivňuje volbu potravin, které používáme jako palivo pro výrobu energie v buňkách. Složení konzumovaných potravin, tj. zda jsou zásadotvorné nebo kyselinotvorné určuje úroveň acidobazické rovnováhy v našem těle. Je tedy velmi důležité vědomě ovlivňovat své zdraví tím, že si budeme vybírat potraviny vhodné pro zdravou rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v těle. Špatnými stravovacími návyky, jednostrannou volbou potravin sami sebe předurčujeme k nemocem anebo zdraví.

Dieta vám proto pomůže zhubnout jen na chvilku, protože tělo dostane šok, nicméně k trvalému zhubnutí vést nemůže, protože po návratu do "normálního" stavu jídelníčku před zahájením diety se i prostředí těla a myšlení znovu vrátí do nerovnováhy a tělo se bude snažit vyrovnat ten dietní šok o to rychleji, než jste původně kila nabrala. Jediné, co tedy může zafungovat je trvalá změna, tzv. změna nastavení mozkových - neuronových drah, které určují, které potraviny bude mozek vyžadovat.

napište mi

kveta@vedomehubnuti.cz

704 799 892