0149501456

Hubnutí s NLP - stanovení cíle

Největší překážkou v hubnutí je fakt, že pozornost nevěnujeme tomu, jak danou situaci změnit,ale zaměřujeme se na problém nadváhy jako takový. Tím se člověk stále točí v bludném kruhu a nadváha se jen zvyšuje. Pokusy držet dietu jsou čím dál tím neúspěšnější. Prvním krokem v hubnutí by mělo být přijetí stávajícího stavu a pochopení, že dietami se stávající stav jen zhoršuje a že jediným, kdo s nadváhou může něco dělat, jsme my sami a začít pracovat na změně. A to především na změně myšlení.

Druhým krokem by mělo být stanovení si cíle, kterého chceme dosáhnout. Lidská psychika je jako ledovec – jen 10% věcí v životě si uvědomujeme a 90% prožíváme nevědomě. Je tedy zapotřebí dostat nevědomí na stranu našeho záměru – že chceme zhubnout. Vědomí je jako dirigent, který řídí celý orchestr a ukazuje jednotlivým muzikantům, v jakém tempu a pořadí mají jednotlivé nástroje hrát. Pojďme tedy dát našemu dirigentovi do rukou noty, aby mohl celý náš vnitřní orchestr hrát v souladu se záměrem. Pokud váš dirigent hraje z not, vedoucí k prohlubování nadváhy, je tedy zapotřebí mu dát nové noty a začít měnit vzorce myšlení týkající se hubnutí a nového štíhlého těla.

Budete potřebovat alespoň půl hodiny klidu. Najděte si místo, kde jste sami, a kde nejste rušeni žádnými vnějšími vlivy. Pohodlně se usaďte, začněte se soustředit na svůj dech, pozorujte ho a uklidněte svou mysl. Prociťte si pocit klidu, pohody a užívejte si ho. V klidu se začněte soustředit na svou vysněnou váhu. Nechte myšlenkám volný průchod, jen je sledujte, jaké informace vycházejí z vašeho podvědomí. Představujte si, že jste štíhlá a předložte tuto myšlenku svému podvědomí. Zeptejte se sami sebe:

„Co pro mě znamená být štíhlá?“ „Jaké to je být štíhlá?“ „Jaká váha je mojí vysněnou vahou?“

Sledujte pocity, které při tom prožíváte. Najděte pádný důvod, proč chcete zhubnout.

„Proč chci zhubnout?“ „Proč chci být štíhlá?“

Až budete cítit, že už svou vysněnou váhu prožíváte jako byste už štíhlá byla, už znáte vaši vnitřní motivaci, proč chcete zhubnout, dotkněte se některého místa na vašem těle. Může to být dotknutí se ucha, nosu nebo jen semknutí prstů na ruce. Přitom si řekněte, že každým dotykem na toto místo, se vám z vašeho podvědomí vždy vrátí stejný, krásný pocit vašeho vysněného cíle. Ponechte si v mysli a v prožitcích váš cíl a každý den se k němu přes ukotvený dotyk několikrát vracejte. Nejlépe večer před spaním se do svého vysněného stavu štíhlosti stále vracejte a s tímto pocitem i usínejte.

 

Chcete se zbavit nevyhovujících přesvědčení a naprogramovat svůj mozek

aby tělo hublo samo?

Přihlaste se 13.4.2016 na 3hod zážitkový seminář

Změňte myšlení - zhubnete

Praha 5, cena 600,- Kč.

 

Přeji vám hodně štěstí na vaší cestě za vysněnou postavou a těším se na setkání

 

Květa

 

704 799 892

Budu ráda, když mi napíšete