Hubnutí myšlením - jak na to?148614835

Dnes  už  se  všichni shodneme na  tom, že začít  hubnout  dietou  nebo bezhlavým   cvičením není zrovna to pravé. Většina  žen má za sebou spoustu diet, zkušenosti s jojo-efektem a hlavně  s nepříjemnými  emocemi a pocity, které  hubnutí  doprovází.    Myslíte, že  by to mohlo jít  i jinak? Co když se začne  úplně z jiné strany a půjde to   mnohem  lépe? Zkusili  byste to? Lákalo by vás to?  Dřív než začnete  s další dietou,  přečtěte si stránky o Vědomém hubnutí.

Hubneme hlavou, to je základní idea programu Vědomé hubnutí. Mozek a způsob myšlení je určující pro náš vzhled, pro naše prožívání, zkrátka mozek a jeho způsob zpracování informací je nadřazený všemu, co se v našem těle děje. Využitelnost mozkové kapacity je však na velmi nízkém procentu, vědci mluví o 4 -8 %. To je opravdu žalostně málo. Je tedy potřeba začít s navyšováním využitelnosti mozkové kapacity. Nejlépe tedy začít přímo u zdroje - u mozku a jeho způsobu myšlení. Pokud přijmeme tento fakt, pak jste udělali první a zároveň zásadní krok ke změně svých tělesných proporcí, ke změně svého životního stylu. 

Myšlení bolí - ano, tohle je pravda. Navykli jsme si fungovat podle navyklých stereotypů, podle navyklých vzorců a ty jsou jedním z hlavních důvodů, proč má člověk nadváhu, proč se cítí nespokojený, proč je nešťastný. Nevědomá složka naší bytosti řídí celý systém bez toho, aniž bychom naše vědomí nějak významně zapojovali. Jakmile však začnete zapojovat vědomí, začnete odhalovat programy a nepotřebná přesvědčení, která brání v prožívání ať už štíhlého těla, tak i v dalších životních oblastech. Nevědomá složka se nám manifestuje v podobě každodenního života, v podobě tzv. zrcadlení ve vztazích, v práci, v rodině, ve způsobech chování. V první řadě je potřeba nejdříve si program nebo přesvědčení uvědomit a pak, díky jasné strategii - vědomí spolu s rozhodnutím, měnit. Myšlení však bolí, protože budete muset přestat "živit" nevhodné neuronové spoje v mozku, které jsou fyzickým důkazem myšlenkových a emočních vzorců a začít vytvářet nové, životu prospěšné spoje. Nejlépe se děje ve skupinách, kde se lidé podporují, pomáhají a hlavně energeticky podporují. Práce ve skupině, která má stejný cíl je mnohem efektivnější než když se do toho pustí jednotlivec sám. Proto jsou kurzy Vědomého hubnutí tak účinné.

Vědomé hubnutí je program, který vám přinese nejen snížení tělesné hmotnosti, ale především zvýšení psychické rovnováhy a uvědomění si sebe a svých hodnot a nastartuje schopnost  STÁT SE GENERÁLEM SVÉHO TĚLA  A  ŽIVOTA!

Začněte hned - život se děje pouze v tuto chvíli. Tato chvíle se už ve vašem životě nebude nikdy více opakovat!

tel. 704 799 892      Máte dotaz? Napište mi
     

Lajkněte náš web a získejte slevu 5% více na Sleva/Dárek