NE-jste to, co jíte  -  jste to, co myslíte!mozek1

Člověk  funguje  jako  počítač, který má  svůj hardware – tělo,  svůj operační  systém –    mozek a v něm software – programy (přesvědčení) v mozku uložené, podle kterých se odehrává životní scénář.  Na vašem těle a životě můžete pozorovat, v jakém stavu se nachází     vaše  řídící  jednotka – mozek  a  výsledky, tedy váš  životní  příběh,  vidíte  jako výstupy z   počítače  na  tiskárně. Jestliže  je  v softwaru chyba, pak  ji určitě uvidíte  jako na vytištěné sestavě - ve svém životním příběhu.

Téměř všechny problémy, vč. nadváhy nebo nespokojenosti s tělem, ale i všechny ostatní, jsou způsobeny negativním naprogramováním nevědomé složky mozku – podvědomí. Je to skladiště všeho, co jsme v životě prožili, vyvodili nějaké závěry, co nás emočně zasáhlo ať už pozitivně nebo negativně a hlavně i toho, co se kolem nás mihlo a ani jsme to vědomě nezaregistrovali. Velkou část tvoří genetická informace našich předků, našeho rodu, kterou si s sebou neseme již od narození ve formě "nativních dispozic" - tzv. DNA. Je tam toho tolik, že se až divíme, co se nám to v životě děje. Neděje se nám nic jiného, než na co jsme svými dispozicemi a myšlením naprogramováni. Naši mozkovou kapacitu využíváme cca ze 4 - 8%, zbytek fungování mozku nemáme vůbec pod vědomou kontrolou. Nevědomá složka našeho fungování má nad naším vědomím naprostou převahu, ale jakmile ji začneme pozorovat, rozpoznávat a měnit, začne se měnit i náš život. Jedná se o vlastní přeprogramovávání.

Jak tedy rozpoznat programy v nevědomí? Nevědomá složka naší bytosti se nám manifestuje ve formě vztahů, našeho chování, našeho přístupu k životu a vůbec veškerého konání a činností, které každodenně vykonáváme. V programu vědomé hubnutí je budeme postupně odhalovat a měnit ke spokojenosti.

„Vydejte se za dobrodružstvím odhalovat stará nepotřebná přesvědčení a vyměňte je za štíhlost a spokojenost“

Začněte hned - život se děje pouze v tuto chvíli. Tato chvíle se už ve vašem životě nebude nikdy více opakovat!

tel. 704 799 892     Máte dotaz?

Lajkněte náš web a získejte 5% slevu. Více na dárek/sleva