Proč ženy těžko hubnou?0111541348

Toužíte zhubnout a i když se hodně snažíte, málokdy se vám podaří vydržet? Klesáte na      mysli?  Anebo když už  se  vám  to podaří, tak  ty těžce  shozená  kila zase velmi rychle nabíráte? Vyzkoušela jste už nesčetné množství diet a pak nastoupil jojo efekt? Naučíme       vás, jak vypadnout z tohoto bludného kruhu a hubnout skutečně efektivně.

 

Hubnutí začíná v hlavě. Odtud vychází všechny pokyny a i když si valnou většinu neuvědomujeme, mají nad námi obrovskou moc.  Dá se říct, že v podstatě se pereme sami se sebou, se svými zakódovanými programy v mysli. Vědomí versus nevědomí má poměr cca 1:9, jak tedy na to můžete vyzrát?

Nejenže muži mají procentuelně více svalové hmoty než ženy, a proto rychleji spalují, ale navíc tento tuk je spíš viscerální. Tento tuk se ukládá v okolí orgánů. Žena má naopak více tuku podkožního, který se hůře spaluje, ale zato je však méně nebezpečný než tuk viscerální. Podkožní tuk se však na rozdíl od tuku viscerálního hůře spaluje, což je další překážka pro ženy, které chtějí ztratit pár kil. Ženy navíc mnohem více podléhají tzv. emocionálnímu stravování - nahradit smutek, stres, lítost a mnohé další emoce jídlem a to pak vede k nadváze. Je tedy potřeba začít pracovat především na psychice, na emočních vzorcích, na emočních spouštěčích a začít je nejprve rozpoznávat a pak přeprogramovat. Jedná se tedy o vědomé řízení, o vědomou autoregulaci, která pak ve výsledku velmi urychlí a zefektivní i proces hubnutí.

Změnit můžeme jen to, co si uvědomujeme. Přeprat vůlí programy v hlavě a změnit tak své stravovací návyky  je možné, ale proč to dělat tak těžce? Když znáte svůj způsob myšlení, konání, pak ho i mnohem lépe změníte. Když se začne měnit psychika, myšlení, vyčistí se tělo od odpadních látek, které mají největší podíl na ukládání tuků v těle, pak už žádné diety nebudou potřeba a hubnutí už nebude stres a vůle, ale zkrátka radostný životní styl, který bude tělu a mysli automatický. Nebude potřeba extrémní vůle a přemáhání v udržení si příjemné hmotnosti.

 ..........ale to už bude předmětem kurzu VĚDOMÉ HUBNUTÍ

 

 tel. 704 799 892         Máte dotaz? Napište mi

 

Lajkněte náš web a získejte 5% slevu. Více na dárek/sleva