Změňte myšlení - zhubnete 8.1.2018 Praha

Máte nějaké to kilo navíc? Nebo to dokonce už není jen nějaké to kilo? Snažíte se ta kila „shodit“, zkoušíte další a další diety a nic? Důvod nadváhy totiž nespočívá v těle, ale ve způsobu, jak myslíte, tedy v mozku. Každá nadváha má svůj důvod. Ale naše společnost má ráda výmluvy a tak přijdou na řadu věty typu: „Mám pomalý metabolismus“ nebo „Jím večer, proto jsem tlustá“, nebo to dokonce svalujeme na „genetiku“.

Číst dál...
 

Hubnutí s NLP - přesvědčeníwomanbodymind

V minulém článku NLP v hubnutí jsme se dozvěděli, že jedním z prvních kroků k vysněné váze musí být dobře nastavený cíl, dobře prožitý a tím i kvalitně vložený do našeho podvědomí. Jakmile jsme toto udělali, pak už by tento cíl měl začít fungovat a v našem myšlení se začínají ukazovat programy, které v naplnění vysněné postavy – vytyčeného cíle brání. Jakmile si v hlavě nastavíme cíl, celá naše psychika se začne tomuto cíli přizpůsobovat a přibližovat.

Číst dál...
 

0149501456

Hubnutí s NLP - stanovení cíle

Největší překážkou v hubnutí je fakt, že pozornost nevěnujeme tomu, jak danou situaci změnit,ale zaměřujeme se na problém nadváhy jako takový. Tím se člověk stále točí v bludném kruhu a nadváha se jen zvyšuje. Pokusy držet dietu jsou čím dál tím neúspěšnější. Prvním krokem v hubnutí by mělo být přijetí stávajícího stavu a pochopení, že dietami se stávající stav jen zhoršuje a že jediným, kdo s nadváhou může něco dělat, jsme my sami a začít pracovat na změně. A to především na změně myšlení.

Číst dál...
 

5 Základních principů hubnutí0149938953

Blížíme se k polovině ledna. Kolik z vás už začíná opouštět své původní předsevzetí, že s novým rokem začne cvičit, bude jíst zdravě nebo sníží váhu? Chtěla bych všem, kdo si nějaké předsevzetí do nového roku dali, pomoct svých cílů dosáhnout. Zformulovala jsem několik zásadních principů hubnutí. Pokud se těchto principů budete držet, rozhodně se vám za vaší vysněnou postavou půjde mnohem lépe.

Číst dál...

Podkategorie